top of page
banner.jpg

תקנון

 1. ספרינג גראבל 2024 הוא אירוע חברים ברוח הגראבל, שייערך בשבת 18.5.24 ביער המלאכים בין השעות 06:00 ל-14:00 (זינוק ב-07:00).
  נקודת WAZE להגעה לאירוע לחצו כאן, או לכתוב ספרינג גראבל.

 2. גיל המינימום להשתתפות באירוע הוא 18 ביום האירוע, קרי כל רוכב שנולד לפני ה-18.5.2006 יוכל לקחת חלק.

 3. הרכיבה באירוע מיועדת לרוכבים שנרשמו ושילמו באתר ההרשמה, הרכיבו לוחית משתתף על האופניים, קראו את התקנון, אישרו וחתמו על טופס הצהרת בריאות ושחרור מאחריות, הורידו את קובץ הניווט לרכיבה ובעלי מכשיר ניווט וטלפון נייד תקינים.

 4. האירוע מוגבל ל- 400 משתתפים.

 5. יש לשמור על התנהגות ספורטיבית, מכבדת ומכובדת בחיים בכלל ובארועי אופניים בפרט.

 6. ניתן לרכוב לבד או בקבוצה.

 7. ניתן לרכוב על אופני הרים או אופני גראבל/ סייקלוקרוס.

 8. ניתן לרכוב באירוע על אופניים חשמליים, אך לא ניתן לקבל זמנים להשתתף בתחרות..

 9. יש להישמע להוראות מנהלי המסלול, השופטים, מודדי הזמנים, המרשלים (בקרי הבטיחות הפזורים בנקודות קריטיות לאורך המסלולים) והרשויות השונות (משטרה, פקחי קק״ל, צבא).

 10. בטיחות מעל לכל. בכל מקרה של ספק הדבר הנכון לעשות הוא להימנע מהסיכון. יש לרכוב באופן המותאם ליכולותיך. רכיבה לא זהירה עלולה להוביל לפציעות חמורות ואף למוות. 

 11. יש לרכוב עם קסדה תקינה ורכוסה, אופניים תקינים עם שני מעצורים, 1.5 ליטר מים לפחות, ציוד תיקון תקרים ותקלות מכאניות כולל פנימית ספייר, וטלפון נייד טעון במלואו.

 12. על כל משתתף באירוע לרכוב עם אמצעי ניווט עם קובץ מסלול: מכשירים ייעודיים לאופניים דוגמת Garmin, Bryton, Wahoo, Lezine, Hammerhead ודומיהם או טלפון נייד עם אפליקציות ניווט דוגמת IHM, Komoot או Strava. במקרה הזה, יש לוודא מראש שהמכשיר הנייד יכול להחזיק את משך כל המסלול הנבחר.

 13. על לוחית המשתתף מודפסים מספרי חירום. מספרים אלו מגיעים לנהגי רכבי הניהול לאורך המסלולים. במידה ויש לך תקלה בריאותית או טכנית משמעותית שלא ניתנת לפתרון עצמאי יש לדווח למספרים אלו. הרכבים מסיירים לאורך המסלולים על מנת לתת מענה לבעיות רפואיות, ובמידת האפשר גם לתקלות טכניות. במידה ולא עונים חייג 100 ושלח ל-100 מיקום עצמי ב-WhatsApp. אין קליטה? שפר מיקום וגובה או בקש מרוכבים אחרים על המסלול לסייע לך ולהודיע עבורך.

 14. חלק מאתגר הרכיבה באירוע הוא רכיבה עצמאית: כל רוכב אחראי לתפעול התקלות הטכניות שלו, לתזונה שלו, לניווט שלו, לבטיחות שלו וכולי. אין אנו מתחייבים לפנות ולחלץ רוכבים מהשטח בשל תקלה טכנית- מטרת העל של רכבי הניהול היא עזרה רפואית ולא תמיכה טכנית במשתתפים. 

 15. מסלולי הרכיבה בספרינג אפיק אינם סטריליים. לאורך המסלולים כבישים פנימיים של פארקים ויישובים, דרכי כורכר ראשיות ופופולאריות בהן יהיו לא-מעט רכבים, מטיילים ומשתמשי שביל נוספים. לכן על כל משתתף לקיים את חוקי התעבורה, להיצמד לימין, לרכוב במהירות בת שליטה על פי תנאי הדרך, להאט ולהיזהר מתנועה נגדית בסיבובים עיוורים ללא קו ראייה להמשך, לתת זכות קדימה להולכי רגל, רוכבי סוסים, להיזהר ולהישמר מכלים מוטוריים לאורך המסלולים, לעצור לפני כל חציית כביש או דרך ראשית, להזהיר רוכבים סמוכים או רוכבים מאחוריך וכולי.

 16. תחנות רענון לתדלוק נוזלים ומזון: לנוחיותכם ועל מנת שלא תיאלצו לסחוב עליכם מזון רב והרבה נוזלים, יהיו 2 תחנות רענון.

  • תחנות רענון במסלול בינוני 50 ק״מ: בקילומטר 23 ובקילומטר 38

  • תחנות רענון במסלול ארוך 75 ק״מ: בקילומטר 23 ובקילומטר 60. במסלול זה אופציית מילוי מים בקילומטר 41.

  • הנתונים עלולים להשתנות, נא להתעדכן בבוקר הזינוק

 17. חל איסור מוחלט על רכיבה באירוע עם אוזניה או עם אוזניות. זוהי תקלת בטיחות חמורה שמסכנת קודם כל את עצמכם. אנא הימנעו מכך בכל מחיר.

 18. אין להשליך או לייצר פסולת במהלך האירוע. כל פסולת שרוכב מייצר (עטיפות חטיפים וג׳לים, פנימיות, בקבוקים, ניירות טואלט) עליו לאסוף עימו ולפרוק בנקודות הזינוק, בנקודת הרענון/סיוע טכני או במתחם הסיום. רוכב שייתפס מלכלך ייפסל מיידית.

 19. מומלץ מאוד לעצור ולסייע לרוכבים אחרים שנתקעו בשל תקלה טכנית. זוהי רוח הגראבל! וזכרו: התחרות היא תבלין לאירוע ולא להיפך… לא יקרה לכם כלום אם תעצרו לסייע למעט צבירת קראמה טובה בחשבון האישי שלכם בהגיע יום הדין (והוא מגיע תיכף…).

 20. שירותי המסלול (רכבי ניהול מפטרלים, תחנות רענון, צילום) יינתנו ב-18.5.23 בין השעות 07:00 ל-13:00 בלבד, למשתתפים רשומים ורשמיים בלבד. לפני ואחרי השעות האלו הרכיבה במסלולים היא עצמאית וללא קשר לאירוע. 

 21. הקטגוריות לפיהן יחולקו פרסים בספרינג גראבל 2024 במסלולים הבינוני (50 ק"מ) והארוך (75 ק"מ) הן: 

        אופני גראבל

·         נשים עד גיל 39 מסלול בינוני

·         נשים מעל גיל 40 מסלול בינוני

·         גברים עד גיל 39 מסלול בינוני

·         גברים מעל גיל 40 מסלול בינוני

·         נשים עד גיל 39 מסלול ארוך

·         נשים מעל גיל 40 מסלול ארוך

·         גברים עד גיל 39 מסלול ארוך

·         גברים מעל גיל 40 מסלול ארוך

        אופני הרים

·         נשים עד גיל 39 מסלול בינוני

·         נשים מעל גיל 40 מסלול בינוני

·         גברים עד גיל 39 מסלול בינוני

·         גברים מעל גיל 40 מסלול בינוני

·         נשים עד גיל 39 מסלול ארוך

·         נשים מעל גיל 40 מסלול ארוך

·         גברים עד גיל 39 מסלול ארוך

·         גברים מעל גיל 40 מסלול ארוך

 

מדיניות ביטולים

 1. ביטול השתתפות עד תאריך ה 3.5.24 בשעה 23:59 שהם 15 ימים לפני אירוע הספרינג גראבל, תזכה את הנרשם בהחזר כספי מלא בניכוי עמלת סליקה (עפ"י תעריף חברת הסליקה)

 2. ביטול השתתפות מתאריך ה 4.5.24 בשעה 00:00 שהם 14 ימים לפני האירוע, לא תזכה את הנרשם בהחזר כספי כלל. 

 3. עם זאת, עד 5 ימים לפני האירוע ניתן יהיה להחליף משתתף במשתתף אחר בעלות דמי טיפול של 30 ש"ח (אך ללא קבלת החזר כספי או זיכוי).

 4. במקרה של ביטול עקב המצב הבטחוני יזוכה הנרשם בהחזר כספי מלא בניכוי עמלת רישום וסליקה (כ- 5 אחוז ממחיר ההרשמה)

 5. במידה ומשתתף לא התייצב באירוע מכל סיבה, ו/או נפסל מסיבה טכנית כלשהי ביום האירוע (למשל הגיע עם אופנים לא מתאימים, ללא קסדה וכו'), המשתתף לא יהיה זכאי להחזר דמי ההרשמה.

sg24banner.JPG
gravle-spring foter 2.png
bottom of page